Kim jesteśmy

Bartłomiej Piotrowski

Trener, szkoleniowiec i działacz społeczny. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz rocznej Szkoły Trenerów BAZA oraz setek krótkich form szkoleniowych. W profilaktyce specjalizuje się w uzależnieniu od gier komputerowych. Oprócz szkoleń z profilaktyki prowadzi również szkolenia z modelu biznesowego dla małych innowacyjnych firm. Kluczowym elementem jego pracy jest kreowanie takiej sytuacji edukacyjnej w której to uczestnicy wymieniają się wiedzą i doświadczeniami i dzięki temu się uczą. Praca trenera jest związana bezpośrednio z jego celem życiowym jakim jest pomaganie innym ludziom.

Oprócz działalności trenerskiej zajmuje się: prowadzeniem własnej firmy – klubu aktywnych mikro przedsiębiorców, jest aktywistą społecznym, który brał udział w powstaniu koncepcji Centrum Obywatelskiego – inkubatora organizacji pozarządowych, w powstawaniu Fundacji Kraków Miastem Startupów, w projekcie Cafe Obywatelska, protestach przeciwko ACTA i wielu innych akcjach.

W czasie prywatnym znajduje chwile na gry zarówno komputerowe, jak i gry planszowe, dzięki czemu dużo lepiej może zrozumieć dzisiejszą młodzież i ich wyzwania. Od niedawna realizuje się również w szczęśliwym związku małżeńskim.