Kim jesteśmy

Magdalena Leśniak

Najmłodszy członek zespołu trenerskiego Centrum Działań Profilaktycznych, specjalizujący się w obszarze szkolnictwa. Studiowała psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej obszar zainteresowań zawodowych skrystalizował się podczas praktyk i wolontariatów m.in. w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Psychiatrycznym w Rasztowie, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie i Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Od początku 2014 roku nieustannie zajmuje się profilaktyką i psychoedukacją prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami na terenie całej Polski. W swojej pracy preferuje formę warsztatową, koncentrując się przede wszystkim na budowaniu głębokiego zrozumienia i postaw opartych na asertywności, wobec wyzwań szeroko rozumianej profilaktyki społecznej. Obecnie poszerza swoje umiejętności, ucząc się socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Prywatnie zwolenniczka powiedzenia, że „nie ma rzeczy niemożliwych”. Uważa, że ze wszystkim można sobie poradzić, wystarczy znaleźć sposób (albo odpowiednie metody). Pasjonatka mechaniki i motoryzacji, jazdy konnej i żeglarstwa. W wolnym czasie rysuje, czyta beletrystykę i nadrabia zaległości w kinematografii.