Trenerzy

Barbara Kocjan

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Trener rozwoju osobistego i zawodowego, biblioterapeuta i profilaktyk. Członek Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego. Ukończyła psychologię rozwoju osobistego i zawodowego
w Wyższej Szkole Europejskiej im J. Tishnera i szereg kursów udoskonalających. Doświadczenie zdobywała w Fundacjach: im. Jacka i Piotra Michalskich, Życie lepsze niż dobre, Stowarzyszenie Siemacha. Autorka i realizatorka warsztatów i projektów edukacyjno-rozwojowych, m.in. Klucz do jutra. Na swoim koncie ma również zakładanie od podstaw Centrum Aktywności Seniora.

Obecnie prowadzi warsztaty dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Organizuje również rozwojowe spotkania dla kobiet. Program każdych warsztatów dostosowuje elastycznie do potrzeb uczestników. Pracuje z osobami w różnym wieku, warsztatowo i indywidualnie. W swojej pracy używa narzędzi coachingowych i takich metod jak: ćwiczenia interaktywne, karty metaforyczne, arteterapia, wizualizacja.

W swojej pracy łączy doświadczenie z pasją, dokładając do tego zaangażowanie i odpowiedzialność
Cechuje ją partnerski styl myślenia i entuzjastyczny styl działania. Jej pracę charakteryzuje podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Z przyjemnością pomaga uczestnikom warsztatów w procesie odkrywania siebie, uczy jak zapanować nad emocjami, radzić sobie ze stresem i tworzyć dobre relacje. Jej celem jest, przede wszystkim, zaszczepienie równowagi w codzienności, tak by zdrowe było ciało i umysł.

Motto jakim się kieruje to: „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” Mark Fisher

Jej odskocznią od codzienności są wędrówki po górach, fotografia, książki i rower.