Trenerzy

Kamil Chołuj

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Dyplomowany trener biznesu, socjolog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym systemowo-ericksonowskim. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z dorosłymi i młodzieżą. Stale współpracuje z instytucjami publicznymi jak i sektorem biznesowym. Specjalizuje się w takich obszarach jak sprzedaż, komunikacja, czy treningi w zakresie kompetencji społecznych.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w sprzedaży oraz kontakcie z klientem. Współpracuje przy projektach marketingowych i teambuildingowych. Przeprowadził około 5000 godzin szkoleniowych we współpracy z działami handlowymi, obsługi klienta, placówkami oświatowymi i instytucjami z obszarów pomocy społecznej. W tym czasie realizował takie tematy szkoleniowe jak techniki sprzedaż, komunikacja z klientem, marketing internetowy, copywriting, Design Thinking, czy treningi umiejętności społecznych i kompetencji życiowych dla osób zagrożonych wykluczeniem (w szczególności bezrobotnych i rodzin zastępczych).

Ukończył Socjologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe Akademia Trenera na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Obecnie jest w trakcie 5 – letniego kursu psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Był uczestnikiem szeregu szkoleń rozwijających umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne i osobiste. Doświadczenie zawodowe, które wykorzystuje w pracy trenerskiej zdobywał między innymi w takich firmach i instytucjach: Fundacja Ornilia, Fundacja Edugate (zarządzanie projektami), Oficyna MM (zarządzanie zespołem CC), DiunaSolution, Ledvision (marketing i reklama), Aviva, OVB (sprzedaż i kontakt z klientem), Eniro, Pactor (telemarketing), Szkoła policealna Edicus (nauczyciel TIK i Podstaw socjologii i psychologii), Powiatowy Urząd Pracy (rekrutacje).