Trenerzy

Konrad Wisz

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Trener rozwoju osobistego, coach i mentor. W pracy zajmuje się profilaktyką i warsztatami dla dorosłych i młodzieży. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, ukończył również kurs coachingowy z ramienia International Institute of Coaching & Mentoring uzyskując certyfikat coacha i mentora. Przez ponad 2 lata pracował z dziećmi w szkołach podstawowych w ramach wolontariatu i programu “Akademia Przyszłości” gdzie szybko awansował z pozycji tutora na wiceekoordynatora projektu w swoim regionie. Prowadzi własną działalność gospodarczą w której zajmuje się szkoleniami i warsztatami dla dzieci i młodzieży. W pracy uwielbia możliwość przekazywania wiedzy i zarażania entuzjazmem. Kocha ludzi – praca z nimi to dla niego czysta przyjemność i nieodzowny element życia.

Poza godzinami pracy i w wolnych chwilach miłośnik gór i podróżowania. Kawał serca zostawił w austriackich Alpach. Cały czas poszerza swoją wiedzę przez książki i szkolenia. Biblioteczka dla niego to nie tylko element dekoracyjny domu ale także skarbnica rozwiązań problemów i ciekawej wiedzy.

Podczas warsztatów mocno bazuje na wiedzy grupy, ale także przekazuje swoje własne doświadczenia i korzysta z opowiadań i historii. Wprowadza dużo elementów luzu i zabawy przez które stara się przemycić wiedzę i doświadczenie.