Trenerzy

Krystyna Bezubik

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Doktor literaturoznawstwa, trenerka kreatywnego pisania, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pisarka, blogerka; biegła sądowa. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku i Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Jako nauczycielka ukończyła liczne szkolenia dotyczące pracy z dziećmi i młodzieżą. Autorka artykułów i książek: naukowych, literackich, poradnikowych. Między innymi wydała poradniki z serii „Piszę, bo chcę”.

Stworzyła swoje autorskie programy rozwoju twórczości „Piszę, bo chcę” (www.piszebochce.pl). Na co dzień wspiera dorosłych i młodzież w rozwoju talentu pisarskiego i poszukiwaniu własnej ścieżki twórczości.

Krystyna jest zwolenniczką rozwijania twórczości codziennej, przez małe „t”. Uważa, że każdy człowiek jest twórcą, a kreatywność pomaga we wszystkich obszarach życia. Twórczość dla niej łączy się z odnalezieniem własnej pasji, która sprawia, że życie staje się bogatsze, a człowiek jest szczęśliwszy i pełniejszy.

Prywatnie jest poszukiwaczką marzeń i snów. Dużo czyta, spaceruje, tańczy, oddycha. Mieszka z trzema kotami, od których uczy się asertywności i życia na własnych warunkach. Uwielbia sięgać po nowe doświadczenia, dlatego ukończyła kurs aktorski oraz uczy się tańczyć. Co jakiś czas wyrusza w podróż krótszą lub dłuższą. Ostatnio częstym kierunkiem jej wypraw jest wschód (Białoruś, Litwa). O swoich odkryciach podróżniczych i literackich pisze na blogu: www.krystynabezubik.pl