Trenerzy

Stefan Sawicki

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Stefan Sawicki – trener psychoedukacji, profilaktyk. Zajmuje się warsztatami i pracą z młodzieżą i dorosłymi. Absolwent University of Wales (International Business and Economics) i Uczelni Łazarskiego (Ekonomia Międzynarodowa). Przez lata pracował w branży digitalowej tworząc strategie mediowe dla międzynarodowych klientów.

Poza branżą mediową doświadczenie trenerskie zdobywał na Uniwersytecie SWPS gdzie kończy specjalizację z psychologii klinicznej. Prowadził warsztaty psychoedukacyjne Strefy Młodzieży Uniwersytetu SWPS w szkołach średnich. Na Festiwalu Pol’and’Rock Festival dwukrotnie współtworzył Akademię Sztuk Przepięknych prowadząc zajęcia poświęcone Mindfulness i technikom relaksacyjnym. Prowadził warsztaty w Ośrodku Terapii Uzależnień Bieszczady. Współpracował z kampanią Rowerowy Maj prowadząc zajęcia dla dzieci i rodziców w przedszkolach i szkołach podstawowych.

W wolnych chwilach zapalony podróżnik i kolekcjoner doświadczeń przez spadochroniarstwo, nurkowanie, sporty walki, wspinaczkę górską po eksplorowanie tropikalnego lasu Amazonii. Zakwalifikowany do Stowarzyszenia Mensa Polska. Interesuje się psychologią i kulturą.

Na warsztatach odnosi się do doświadczeń grupy i własnych, skupia się na skutecznej komunikacji, dzieleniu się wiedzą psychologiczną i realizowaniu indywidualnych wartości uczestników.