Trenerzy

Tomasz Delmaczyński

demo-attachment-1663-background-3
demo-attachment-1664-blue_background-1

Psycholog, coach oraz certyfikowany trener biznesu. Zajmuje się podnoszeniem kompetencji w dziedzinie rozwoju osobistego oraz profilaktyki. Warsztat pracy kreował podczas studiów psychologicznych (KUL), kognitywistyki (UMCS) oraz kursu rocznego psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu). Ukończył też kurs Negocjacji i Mediacji (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju). Zdobyta wiedza daje mu podstawy do pracy z ludźmi w każdym wieku i o zróżnicowanych potrzebach.

Doświadczenie zdobył pracując z uczniami, rodzicami i nauczycielami w szkołach podstawowych oraz uczelniach wyższych na terenie całego kraju i za granicą (Tajlandia). Pracował też jako szkoleniowiec, wdrażając nowe systemy i szkoląc managerów średniego szczebla z ramienia największej firmy technologicznej na świecie (Huawei Technologies). Dodatkowo w ramach własnej działalności tworzy gry szkoleniowe oparte na metodach dramy, grywalizacji i storytellingu, dzięki którym wzrasta zaangażowanie uczestników zajęć. Współpracował również z takimi firmami i instytucjami jak: Orange, Gamma Discover, Cyfrowy Polsat, Plus, SGGW.

Jego praca cechuje się dużą dynamiką oraz nastawieniem zarówno na cel, jak i pozytywną atmosferę. Wymienione elementy w dłuższej perspektywie czasu przyczyniają się do większej efektywności i końcowych rezultatów jego szkoleń. Swoją pasję do psychologii zmaterializował w formie książki dotyczącej budowania zdrowych relacji pt. „Otwarte serca”. 

W Centrum Działań Profilaktycznych odpowiedzialny jest również za realizację projektów profilaktycznych online i multimedialnych filmów o tematyce profilaktycznej.