Agata Wójcik realizatorka programu profilaktycznego "Debata"

Absolwentka studiów z zakresu psychoprofilaktyki oraz studentka III roku stacjonarnych studiów licencjackich z filozofii o specjalności nauczycielskiej i II roku magisterskich z pedagogiki o specjalności opiekuńczo-resocjalizacyjnej.

Jestem młodą energiczną kobietą, głodną nowych wyzwań. Szybko się uczę, jestem kreatywna i pełna pomysłów do pracy. Nie są mi obce nowe technologie i alternatywne metody nauczania oparte o założenia pedagogiki M. Montessori czy metody pracy warsztatowej i projektowej. Interesuję się profilaktyką i edukacją filozoficzną na różnych poziomach kształcenia.

Moje doświadczenie

Byłam kilka razy wychowawcą na koloniach, pracowałam w Środowiskowym Domu Samopomocy typu D dla osób ze spektrum autyzmu lub niepełnosprawnościami sprzężonymi, byłam wolontariuszką w Akademii Przyszłości, w Młodzieżowym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Częstochowie, w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Zaburzeniami Psychicznymi i Ich Rodzinom „YAVA”, prowadziłam warsztaty z dociekań filozoficznych podczas Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach oraz warsztaty dla młodzieży licealnej podczas seminarium Naukowo-Edukacyjnego pt. “Depresja i jej oblicza. Aspekty prawne i ekonomiczne na Częstochowskim Uniwersytecie”. Posiadam uprawnienia do realizacji programów: ARS czyli jak dbać o miłośc, Poruszające Bajki o Emocjach, Program profilaktyczny „Debata” oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

W skrócie o Programie Profilaktycznym "Debata"

Metody: burze mózgów, prace grupowe, dramy (scenki), dialogowanie, ankiety.

Grupa odbiorców: dzieci i młodzież w wieku 12 do 15 lat oraz ich nauczyciele

Ilość osób: maksymalnie 30 (klasa)

Chcesz zamówić program?

Zadzwoń pod numer 12 251 61 04, aby uzyskać więcej informacji lub wyślij maila na biuro@cdp-szkolenia.pl.

Dlaczego my?

Do każdego zadania podchodzimy z otwartością, zaangażowaniem i ciekawością.

Stawiamy na indywidualne podejście i realizujemy programy z prawdziwą pasją!

Wnosimy ze sobą ponad 10 letnie doświadczenie w pracy profilaktycznej

Poznaj naszych trenerów i trenerki!

Skontaktuj się z nami!