Karolina Szczepaniak - realizatorka: Program profilaktyczny Debata

Certyfikowana trenerka-mentor VCC. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku coaching oraz Artystycznej Szkoły wizażu w Krakowie na kierunku Stylista – Personal Shopper. Prowadzi Gabinet Coachingowy zajmujący się live coachingiem, biznes coachingiem oraz team coachingiem. Od wielu lat pracuje nad rozwojem osobistym i kompetencjami zawodowymi. Założyciel i właściciel Komisu Pełna Szafa w Rzeszowie. Ukończyła liczne treningi i szkolenia, m.in. zarządzanie ludźmi i przywództwo, trening -Porywający mówca, Akademia Osiągnięć, trening mistrzowskiej prezentacji • certyfikowany kurs uważności, poruszający zagadnienia związane z nawykowymi procesami myślowymi oraz wzorcami emocjonalnymi i komunikacyjnymi, a także certyfikowany kurs „Szkoła Coachingu Select Your Way” oraz warsztaty coachingu narracyjnego.

Karolina, dzięki stałemu rozwojowi swoich kompetencji z powodzeniem realizuje postawione cele organizacji. Wierzy, że efektywne zarządzanie polega na entuzjastycznym i otwartym podejściu do każdego zadania, a konsekwencja i wytrwałość przełoży się na zadowolenie klientów i pracowników.

Cechuje ją konsekwencja i upór w realizacji zamierzonych celów, gotowość i wytrwałość w osiąganiu efektów, a także kreatywność i twórczość w działaniu. 

Prowadziła warsztaty „Z kobietą w świecie koloru” oraz „Na talerz to wszystko”. 

Jej zainteresowania to rozwój osobisty, moda, budowanie wizerunku, komunikacja, sprzedaż oraz psychologia koloru.

Prywatnie jej pasją poza omówionymi obszarami jest taniec, w którym się spełnia i jest szczęśliwa.