Anna Starzyńska-Brzuska

 

Psycholog, pedagog, trener umiejętności miękkich i biznesowych. Absolwentka Uniwersytetu SWPS, Wyższej Szkoły Menadżerskiej. Ukończyła kurs Professional Certified Trainer & Facilitator
w International Trainers and Facilitators Federation.

Pracę z dorosłymi i dziećmi łączy jednym mianownikiem RELACJE. Na tym opiera swoje warsztaty
i szkolenia popierając wiedzą merytoryczną. Biznesowa lodołamaczka w relacjach pracowniczych – komunikacja interpersonalna, budowanie relacji. Propagatorka budowania pozytywnych relacji w życiu prywatnym i zawodowym.

W swoim portfolio oferuje warsztaty dla rodziców i dzieci, kobiet i wszystkich tych, którzy chcą pracować nad własnym rozwojem, budowaniem poczucia wartości i walki z wykluczeniem z różnych powodów w wielu dziedzinach życia.

Specjalistka z ponad 18-letnim doświadczeniem w zakresie analiz, procesów zarządczych,  szkoleń produktowych, twardych i narzędziowych, miękkich, wykładowca (psychologia społeczna, psychologia ogólna, wywieranie wpływu na ludzi), edukator w szkołach podstawowych.

Mocne strony:  kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, doskonałe wyniki w pracy z ludźmi w każdym wieku i na wszystkich poziomach organizacji, samodzielność
i odpowiedzialność.

Prywatnie żona i mama. Pasjonuje się losami ludzi podczas II Wojny Światowej, lubi gotować. W wolnej chwili poszukuje odpowiedzi na pytania o motywach ludzi ze świata przestępczego. Realizuje programy rekomendowane, szkolenia dla nauczycieli.