Warsztaty profilaktyczne ONLINE

Centrum Działań profilaktycznych to CIEKAWOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, PASJA. I takie też są warsztaty, które tworzymy i prowadzimy – z doświadczeniem, pasją i ciekawością w stosunku do uczestników. Do tego, każdy warsztat wykrojony jest na realne potrzeby, ponieważ stawiamy na jakość, doświadczanie i rezultat. Z naszymi klientami budujemy relacje, podchodzimy do nich indywidualnie, wspieramy i okazujemy empatię. Takie też wyznajemy wartości – w życiu, w pracy i w klasie, która dla nas często jest salą szkoleniową.

Tym razem zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją zajęć profilaktycznych ON LINE, która tak naprawdę różni się tylko formą prowadzenia – zamiast w szkolnej klasie widzimy się w kamerce, np. przez program ZOOM, Microsoft Teams czy Google Meet.

Dla naszych trenerów praca z dziećmi to pasja nic nie szkodzi na przeszkodzie, by drogą ON LINE poprowadzić zajęcia profilaktyczne, równie wartościowe i interaktywne.

W zależności od tematu, przed planowanym szkoleniem, przesyłamy materiały, które będą potrzebne w trakcie trwania warsztatu.

Dzięki odpowiednio dobranym formom psycho – edukacyjnym – bajkoterapia, wizualizacja, burza mózgów, dyskusja, interaktywny mini wykład, ćwiczenia sytuacyjne – dzieci zostaną wprowadzone w tematykę zajęć i w miłej, wesołej atmosferze dochodzą do pożądanych wniosków, które stają się ich nową wiedzą.